5 Temel Unsurları için adsense kayıt olma resimli anlatım

Burada, en üste sitemizin adresini hatyoruz, altındaki yere bile komünikasyon mail adresimi yazmamız gerekiyor. Ardından kaydet ve devam et butonuna tıklıyoruz.

Sonra DEVAM ET butonuna tıklayın ,karşınıza çıhun pencereye zatî bilgilerinizi tamam şekilde giriniz.

Almış olduğunız reklamların yerlerini özenle seçin: Sitenizde reklamların hak şekilde yerleştirildiğinden, etkileşimli öğelerden uzakta olduğundan güvenli olun. Reklamlar yanıltıcı saksılıkların şeşna yerleştirilmemeli.

Ha bu demek olmuyor ki işte 5 yazı yazayım özgün olsun hoppadak Google AdSense mebdevurumu sentetikım. Antrparantez eklediğiniz görsellerin behemehâl md5 kıymetini bileğiştirin, çünkü kopya içerik adetlmaktadır ki öyle oluyor kendiniz üretmeyip Google’dan kızılıp sitenize yüklediğiniz ettiğiniz taktirde.

Tüm bu dediklerimi yapmış oldunız ve mebdevurunuzu gerçekleştirdiniz.Size en şu denli 2 su reddedilme 3. mirvuruda akseptans edilme garantisi veriyorum.Eğer ilk çıbanvurunuza red gelirse tam 24 saat sonrasında bir henüz referans gerçekleştirin.

Kısaca Google politikalarına aykırı aksiyon edilmesi durumunda hesabınızı incelemeye alabilir yahut reklam hesabını Adsense politikalarına aykırı olması nedeniyle kapatabilir.

Adsense bakiyeniz 100 doları aştığı ayda Google size ödeme gönderir. Yayımcı YouTube ve Adsense hesaplarınızın iyi durumda olması koşcelil ile.

Yukarıya eklediğim maddelerin herbiri sektörde Adsense hesabı beğenmek için dikkat edilmesi müstelzim mebdelıklar.Şimdi ayrıntıına inelim ve hepsini more info birlik yalnızca inceleyelim.

adsense başvuru adsense hesabı adsense hesabı açım adsense kayıt adsense nasıl kayıt olunur adsense nedir adsense youtube google adsense nedir

Bu şekilde yapacağınız referans bir el red yemesi durumunda siteyi çıbantan aşağı da yenileseniz onay alamazsınız.

Yararlı farklı bir sınav bile “Bu, kullanıcılarıma yardımcı oluyor mu? Kontrol motorları olmasaydı bunu yapar mıydım?” sorularını sormaktır.

Gelir elde eden İnternet siteleri Türkiye Cumhuriyeti Algı Dairesi aracılığıyla hasılat bildirmeı gestaltlarak gerekmesi yerinde vergi borcu tahsilatı yoluna gitmektedir.

İnternet sitenizde kanuni olmayan ciğererikler yayınlamanız durumunda Google Adsense hesabı alamazsınız. İhtimal var demiyorum, alamazsınız.

KVKK (Ferdî Verilerin Korunması Kanunu) İnternet sitenizi görüşme fail kişilerin ziyaretleri sırasında hangi bilgilerini ne şekilde aksiyonlediğinizi okuyucuya bildirmeli ve rızasını almalısınız.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *