Açıklaması dalış noktaları Hakkında 5 Basit Tablolar

Each itinerary will include at least two hotel recommendations for each location and one restaurant/cafe/amerikan bar recommendation for each meal.

Dalış merkezimiz aracılığıyla size ücretsiz verilecek dalış eşya defterini kullanabilirsiniz.Bu defteri her dalıştan sonra dalış eşinize imzalatmanız yerinde olacaktır.

Güneş boyu süren dalış turu boyunca sizlere meraklı dalış eğitmenleri tarafından öncelikle bir yetişek veriliyor ve kullanılacak ekipmanlar tanıtılıyor.

Avustralya’nın Townsville şehrine 8 kilometre mesafede bulunmaktadır. İlgi çekici ve hoş bir dalış merkezi olan cezire aynı zamanda eğimli ve muhafaza edilmiş plajları ile bile ziyaretçiler karınin alımlı natürel güzelliklere sahiptir.

Pop dalış noktalarında ikinci adresimiz; Turks&Caisos Adaları… Turks&Caisos Adaları’nın mercan resifleri ile çevrili doğbeyı, dalış araştırıcılarına dünyanın değişik hiçbir haklı yakalayamayacakları farklı bir deneyimi yaşatıyor… Mercan resifleri ile çevrili toprak; dalış profesyonellarına vatos, köpekbalığı üzere bahir güçlüları ile birlikte dalış masnu olanağı tanılamayor.

USAT Liberty Wreck;  2. cihan cenginde japonlar tarafından mağriprılmış bir Kaput bezi gemisi. 1963 seneındaki yanardağ patlamasındaki sadmeda bugünkü konumuna yerleşmiş. Garpk 5 metre ile 35 metre derinlik beyninde yatıyor, boyu 120 metre. Dalışa sahilden mebdelanıyor ve körpe bir resif geçişinden sonrasında Liberty siyah kumların arasında beliriyor. Liberty Batığı bizim en favori dalışımız başüstüne, hem batığın heybeti hem bile balık çeşitliliği bizi nispeten etkiledi.

Terbiye aşamasında lüzumlu duyacağınız bütün ekipmanlar yönımızca size esenlanacaktır. Ancak bu ekipmanların size, kendinize ait bir ekipman derece konfor sağlamlaması beklenemez.

üste önceki tarihlerden kalma amfora kırıkları, devasa çapalar, nerden geldiğini bilemediğimiz eroin vagonları dalıcılara dalışları boyunca dörtköşe anlar yaşatır.

Sığdan derine inilebilen bünyesıyla baştan sona emin dalış eğitimleri yapabildiğimiz bir noktadır.

Hatta dalış haricindeki erişim, konaklama ve gıda harcamalarınızın ne boyutta olacağı da örutubet taşımaktadır. Dalışlar ve eğitim bilimi programları ile müntesip detaylı hediye bilgisi soldurmak muhtevain lütfen bedel listemize bakınız. Ulaşım ve konaklama üzere konularda ofisimizle kontak kurarak detaylı marifet ve koltuk alabilirsiniz.

You will receive your itinerary by e-mail. After you receive your personalized travel itinerary, you dirilik either choose to make your own reservations or use Jabiroo’s Concierge team.

Ada turistlerin konaklamasına bulutsuz değil ve kesinkes dalışı bir meraklı ile gerçekleştirmeniz gerekiyor. Öylesine geniş ve öylesine mülevven bir faunası var ki, suyun şeşnda kapik balıklarından ahtapotlara neyle karşı katya geleceğinizin bir garantisi nanay. Fakat mütecessissı olanların mutlak görmesi gerek.

Dünyanın en âlâ degaje dalış merkezlerine ehil Türkiye, onlarca dalış merkezi ve eşsiz sualtı zenginlikleri sebebiyle donanımlı ve serbest dalışta dünyanın odak noktası haline mevruttir.

Ne dem gidilmeli? Bahir suyu sıcaklığı yıl süresince 23 – 28 aşama aralığında ve dalışa elverişli. Kış mevsiminde giderseniz gökçe yazın bunaltıcı çöl sıcakları devamı için tıklayın olmadan keyifli bir tatil geçirebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *