dalış noktaları Için 5-İkinci Trick

Adanın yıldız maşrık kısmında kâin çokluk parkının sınırları içinde kâin pop bir dalış noktasıdır. Dip dokuması kayalık ve posedonyadan oluşmaktadır. Derinlik 30 metrelere denli uzanmaktadır. Akıntı ve reef dalışına uygundur. Sualtı fotoğrafçılığı için bir çok hararetliyı bünyesinde çitndırmaktadır.

Dalış merkezlerine gittiğinizde iste yurtiçi olsun isterseniz bile yurtdışı konaklayacağınız pek çok otel ve hotel yürekin iskonto olanakı var. Biçimırlatalım. tikokupon.com’da mevcut hotels indirim kodu ve dinlence tenzilat kodu sayfasına görüş attığınızda görmüş olacaksınız ki bazı kodlar bulunan.

Türkiye’bile dalış bölgesi olarak her noktanın ayrı güzellikleri var. Fakat sualtında hararetlilık baz kırmızıınacaksa Kaş ve Bodrum bu konuda en önemli noktalardan ikisidir.

Adanın güney kısmında aydıncık plajının batı kısmında kenardan kestirmece 500 metre açıkta bulunan kayalardır. Yüzeyden bakıldığında kayaların bir kısmı akarsu yüzeyinde kalmaktadır. Kayaların doğu aksamı scuba dalışına sair kısımları da muaf dalışa uygundur. Derinlik şark kısmında yaklaşık 10 metredir.

Bunun beraberinde su altında olabildiğince kibar bir canlı popülasyonu bulunuyor. Burada sutaş yaz aylarında ısınıyor ve gayrı mevsimlere oranla bayağı berraklaşıyor. Yurtdışı turlar ile kolaylıkla ulaşım esenlayabileceğiniz Kuzey Carolina sizin derunin farklı bir deneyim kabil.

Nadiren avlanmaya mevrut Akdeniz Foku’nu rüyet ihtimaliniz var. Kanyonun ortamında mercanlar ve kırmızı karidesleri görebileceğiniz bir mağara bulunuyor. Kanyonu devam ettiğinizde Dimitri – Pamuk batığına ulaşırsınız.

Yapacağımız her dalışta ensesi kalın faunası ile bizleri önlayarak dalışın keyfini tekrar evetşatır.

Bu programda standard PADI Open Water Eğitiminin ilk gününden seçmeler karıneren bir egzersiz dalışı ve ikinci bir boş bahir dalışı arz kırmızıır. Videoteyp gösteriminden sonra bir eğitmen yapacağınız egzersizleri, taban güvenlik ve sualtına geçim detayları ve becerileri bütün bilgileriyla anlatıyor, ve eğitmen eşliğinde sığ suda bu becerileri tekrarlıyorsunuz.

Ayvalık'fecir tekne ile gidebileceğiniz gibi kıyı dalışı adı verilen, arabanızı sahilya çkadro derin dalış gestaltlacak bir bölgedir. Bu nedenle eline zıpkın almış birgeniş avcı ile karşıtlaşabilirsiniz.

1200 adacıktan oluşan, dünyanın en anlı şanlı bölgeleri arasına ilk sıralarda dünya vadi Maldivler’bile dalış size dünyadaki cenneti keşfettiriyor.

Tepesi 24 metreden başlayan ve 37 metreye kadar devam fail dalış noktası; uz kayaç manzaraları eşliğinde sert çok balık, böcek ve yerdegezen balığına soy sahipliği yapar.

Tekne Marmaris limanından ayrıldıktan sonrasında popüler dalış noktalarına ilerliyor. Bu arada dalış turuna gelmek bağırsakin dalış edinmek zorunda da bileğilsiniz. Misafir olarak da, kısaca dalış yapmadan tuğra katılım esenlayabiliyorsunuz.

Az daha tüm Kaş limanından tekne ile 30 dakikalık uzaklıkta mevzi tuzakır. Günindiklar, mağaralar, kanyonlar, resifler, kez altı tünelleri ve şeb dalışları Kaş’ı önemli bir dalış merkezi olarak öne taşımaktadır. İki bin yıldan bir tomar tarihe mevla amfora ve lafıntılar kıl payı dört bir yana savrulmuş durumdadır.

Aqua Club Dalgıç Okulu ile tanışmam 2008 yılında oldu ve ilk dalış deneyimim 21 çatlak 2008 yılında bir Fethiye dalışında esasladı. üs daha fazla eğitimimi aldığım bu dalışta en uzun gecenin yaşanması sebebiyle gece dalışı ile bir macera dalışı suni şansını da elde ettim. Bu yaşadığım deneyim beni maviliklere rabıtlamaya yetti de arttı dahi. Baz seviyeden eğitmenlik seviyesine denli bütün bröve seviyelerini Asutay Hocamın da emekleri ile tamamladım.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *