Greatest Kılavuzu adsense kabul ettirme için

Başka rastgele bir reklam hizmetini içmek, URL’nin AdSense programı midein kullanılamamasının çizgi nedenidir. Doğrusu farklı vandözlardan yahut programlardan reklam yayınlıyorsanız, AdSense programlarını kullanarak henüz bir tomar finans kazanmaya cevaz vermez.

But it is not the case when we talk about CPC for Adsense Publishers. Because you are not the direct publisher of that Advertiser. Google is the middle man and also there are many factors that effect your earnings.

öbür Önemli Noktalar: Yukardaki maddeler dışında Adsense onaylatma yürekin bayağıda liste olarak paylaştığım maddelere de dikkat etmelisiniz.

Great and useful tips. Question on CTR. Please clarify. Doesn’t every publisher want to have more clicks on their ads? Isn’t driving traffics to their kent is all about? To get more clicks on their ad placement? It’s like catch 22 here.

Kendi reklamlarınızı tıklamayın yahut mirkalarının onlardan tıklamalarını istemeyin. Tıklamaları teşvik etmek, Tıklama Başına Ödeme (PPC) meydanını satın bağışlamak yahut trafiği AdSense sayfalarına yönlendirmek yürekin tasarlanmış bir yetişekı almak kurallara muhalifdır.

Bu bilgilere girince üstteki kırmızı şerit kalkmıyor. Çünkü sırada yapmanız gereken bir işlem elan var. O da şu; Google aracılığıyla banka hesabımıza 1tl'den az bir kredi yatırılıyor. Bir hafta ortamında bu ölçü hesabınıza yatırılıyor. Benimkine 0.92Tl yatırılmış.

Daha çok sitemizin adsense aracılığıyla onaylanmasını sabırla bekliyoruz. Bu müddet genelde 1 zaman üstelik sürmemektedir. Ister eğilimli adresinize gerekse adsense panelinize arasıra girerek durumu kontrol edebiliriz.

Bizim önceliğimiz adsense oranlama yarmak olduğundan öncelikle google hesabımızın olması gerekiyor. Daha önceden Google hesabınız yoksa buraya tıklayarak google hesabı oluşturalım. İsterseniz eskiden kullandığınız google hesabıyla da çıbanvurabilirsiniz.

Adsense kodunda tadil yapmayın: Google tarafından buna özel olarak destur verilmedikçe reklamların tasavvurını, eserını, uğur ve davranışlarını bileğçalışmatirmeyin.

Aynı şekilde lazım bilgileri kendinize bakılırsa doldurduğunuz takdirde Google sizi Gmail’e yönlendirecektir. Bu adıma geldiğinizde Google hesabınızı aşmış oldunuz. Tam Adsense’e kayıt olmak var. burada ki bağlanakya giderek Adsense çıbanvurunuzu yapabilirsiniz.

Adsense, Google aracılığıyla kurulmuş bir reklam şirketidir. YouTube yayıncılarının, genel ağ sitesi sahiplerinin ve bloggerların genel ağ sitelerinde reklam vererek kazanç iktisap ihtiyacını gitmek namına reklam verenler ile ilişik alanlarına için buluşturan platformdur. Hatta yerında piyasanın en âlâ ücretini veren reklam bünyeu da Adsense’dir. Hatır böyle olunca da genel ağ sitesi sahipleri özge reklam firmalarıyla meslekmak adına ciddi, esen kazandıran ve basit yönetime sahip Adsense ile çalışmak istiyor.

Kimlik: adsense üzerine bilgiadsense hesabı açmaadsense hesabı ne oluşturuluradsense kayıt meselelemiadsense kayıt olamıyorumadsense kayıt olmak sinein gerekenleradsense ne hizmete yararadsense nedirfethiye adsensefethiye seogoogle adsense hakkındagoogle adsense hesabı almagoogle adsense kayıt olmakgoogle adsense nasıl karşıırpro grafik adsense

Şimdilik bu e-postayı, AdSense Arkalama Merkezi'ni ve AdSense Politika Merkezi'ni inceleyerek hapishaneğinizin politikalarımızla uyumlu kalmasını getirmek haricinde hiçbir prosedür yapmanıza icap yoktur.

Webmaster adsense tbm arttırmaadsense tbm ilave incele 2020adsense tbm yükseltmeadsense tbm yükseltme 2020 Yazı sirkülasyonı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *