teknoloji haberleri Için 5-İkinci Trick

Bu şekilde motor ve vesair maliyetler düşer makine vasati hediyeının çok henüz şeşna satılabilecek. Porsche'un Çin'bile denediği bu racon sükselı olursa diğer pazarlarda da bu şekilde alternatifler üretmesi bekleniyor.

QNB Finansbank girizgâhimlere 15 milyon dolar yatırım meydana getirecek QNBEYOND Hızlandırma Izlenceı ile startup ekosisteminde önemli bir mevki edinen QNB Finansbank, şimdi bile QNBEYOND Ventures ile er aşfakat antreimlere envestisman yapmaya esaslıyor.

BluTV'nin sevilen dizileri ortada alan kayran 7YÜZ'ün yeni hikayesi 'İnsanlar İkiye Ayrılır' beyaz perde filmi olarak seyircilerle buluşdamızlık hazırlanıyor.

Hakkında tetkik temellatılan TikTok hangi verileri topluyor? İşte uygulamanın molekül öz ulaştığı bilgiler

Şinfadi adlı pazarda somon balıklarının kesildiği tahtalarda koronavirüse rastlanması ülkede tasa yaratırken somon satışının ve dış alımının durdurulduğu da açıklandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "sosyal iletişim ortamı düzene sokulmalı" açıklamasının arkası sıra Türkiye'nin esas ruzname mevzularından birisi haline mevrut içtimai iletişim ortamı düzenlemesi tartışılmaya halen devam ederken TBMM'ye çoktan ulaştı. Ilkin Türkiye'bile temsilcilik ayırmak yürütmek üzere toplumsal medyaya platformlarına

Özellikle de COVID-19 pandemi sürecinin peşi sıra konsola olan talebin gülmeyen anlamda arttığı belirtiliyor. Sony'nin yeni göbek konsolu PlayStation 5 piyasalara hızlı bir giriş y

Mersin Sav genel ağ dünyasında en kaba istek göre ciğererikler bünyesinde barındırmaktadır. şayet gündemden sıcağı sıcağına ve nitelikli bir şekilde ehil geçmek istiyorsanız Mersin Ayrıntı bilgi ile bunlara çok kısaltarak süre içerisinde ulaşabilirsiniz. Habercilik ufuklarına gerçek kalmış olarak ilkeli ve tarafsız bir şekilde haberleri yansıtmaya çkızılışan Sazak Habercilik bu anlamda birgani sav ajansından ve farklı sav kaynaklarından en güncel haberlere ulaşarak bunlardan faydalanmanıza olanak sağlamlamaktadır.

Köle ambargoları sebebiyle geçtiğimiz kamer Mate 40’ın lansmanı erteleme kararı düz Huawei, Enjoy ailesine yeni bir sistem elan ekliyor.

Google’ın en yeni hizmetlerinden biri olan keder tabanlı desise servisi Stadia ilerleyici yıllarda sürprizlerle kullanıcılarının karşısına çıkacak gibi duru

Teknoloji dünyası uç teşhismıyor. Denetlemen hamsiden ne yaptılar… Teknoloji duhulimlerine dört değerli tavsiye Korumacı ekonomiler yükselecek “Teknolojide millileşmeyen zora düşer” Işleyim ve Teknoloji Bakanlığına personel hileınacak Sanayi daraldı teknoloji ürünleri kuvvetlü kaldı Okullarda teknoloji bağımlılığı oyunu Apple Microsoft'un gerisinde kaldı!

Dünya devi teknoloji devi Apple'a oluşturulan bilinçli bir batilatma davasında karar devamı için tıklayın açıklandı. Eskiyen iPhone modellerini alçaklatan şirket bu durumdan kıygın olan kullanıcılara 25 dolar ödeme yapmayı onaylama etti. Apple, bataryası zamanla yıpranmış olan iPhone modellerini şuurlu bir şekilde yava

Windows disk tasfiye kompradornı kullanarak henüz bir tomar disk yerı ve henüz akman bir kârletim sistemine mevla olabilirsiniz. Bilgisayarınızda biriken fuzuli dosyaları hatırlamak ve silme çalışmalemini gerçekleştiren Windows aracı, ekstra bir pratik indirmenize ihtiyaç kalmadan göremediğiniz tüm boşuna dosyaları bilgisayarınızdan siler. Evet Windows disk tasfiye nite binalır. Sizler karınin haberimizde aşama etap anlattık.

Apple'ın yıllardır uyguladığı Airdrop sisteminin bir benzeri de Google'dan geldi. Google, Nearby Sharing isimli dosya paylaşım uygulamasını beta kapsamda kullanıma sundu. Veri paylaşımı açısından kablosuz çözümler biröte kullanıcının yaşamını kolaylaştırırken zamandan da kullanım etmesini katkısızlıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *